Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Зустріч з магістрами 1 курсу спеціальності 013 Початкова освіта щодо написання курсових робіт у 2 семестрі 2023-2024 н.р.

20 лютого 2024 року відбулася консультативна зустріч гаранта ОПП «Початкова освіта» другого (магістерського) рівня вищої освіти, доц. Коханко О.Г. та викладачів кафедр початкової освіти та інноваційної педагогіки з магістрами 1 року навчання.

20.02.24 Мг 1к ПО курсові1

Під час зустрічі були обговорені питання написання магістрами курсових робіт у 2 семестрі 2023-2024 н.р.

20.02.24 Мг 1к ПО курсові1

Курсова робота передбачена навчальним планом підготовки магістрів для систематизації та узагальнення знань з освітнього курсу «Технології навчання освітніх галузей у початковій школі».

20.02.24 Мг 1к ПО курсові1

Робота над курсовим дослідженням сприяє формування інтегральної компетентності здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти – здатності самостійно та комплексно розв’язувати задачі в сфері початкової освіти, у професійно-педагогічній та науково-пошуковій діяльності вчителя дослідницького та інноваційного характеру.

20.02.24 Мг 1к ПО курсові1

Курсова робота носить теоретико-прикладний характер та має містити теоретичний аналіз обраної проблеми дослідження у психолого-педагогічній літературі та вивчення її у практиці НУШ.

20.02.24 Мг 1к ПО курсові1

Магістрів було ознайомлено з орієнтовною тематикою курсових робіт, термінами та вимогами щодо їх виконання, науковими керівниками.

Бажаємо нашим магістрам плідної науково-дослідницької діяльності!!!