Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Зустріч із магістрами 1 курсу спеціальності Початкова освіта Лубенського центру

Зустріч із магістрами 1 курсу спеціальності Початкова освіта Лубенського центру

24.01.2023 відбулася зустріч зі студентами 1 курсу магістерського рівня (дистанційної форми навчання) спеціальності "Початкова освіта" Лубенського центру. У зустрічі взяли участь завкафедри професор Матвієнко О.В., заввідділенням початкової та дошкільної освіти доцент Севастюк М.С., гарант освітньої програми доцент Коханко О.Г., куратор професор Васютіна Т.М., керівник магістерськими роботами доцент Харламенко В.Б.

На зустрічі обговорено особливості освітньо-професійної програми "Початкова освіта" та навчального плану для магістерського рівня. Гарант Коханко О.Г. представила студентам опис змісту їх підготовки; проаналізувала доцільність усіх освітніх компонентів та педагогічних практик.

Куратор Васютіна Т.М. обговорила зі студентами особливості організації їх навчання в умовах воєнного стану в державі; питання фомування їх індивідуальної освітньої траєкторії та особливості вибору освітніх компонентів за вибором студента.

Доцент Севастюк М.С. пояснила здобувачам вищої освіти особливості роботи над магістерськими дослідженнями.

Усі налаштовані на плідну роботу та високі результати.

конс Мг Лубни 24.01.23 1