Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Вітаємо з 80-річчям Державне науково-виробниче підприємство «Картографія»!

Вітаємо з 80-річчям Державне науково-виробниче підприємство «Картографія»!

Сьогодні своє перше 80-ліття святкує наш давній партнер – Державне науково-виробниче підприємство «Картографія»,  ̶  яке  багато років плідно співпрацює з Педагогічним факультетом Українського державного університету імені Михайла Драгоманова у забезпеченні якісної фахової підготовки майбутніх учителів початкової школи.

Декан Педагогічного факультету професор Тарас Олефіренко, звідувачка кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки професорка Олена Матвієнко, спікерка спільних вебінарів із «Картографією» професорка Тетяна Васютіна щиро вітають колектив підприємства на чолі з Федором Репеєм та зичать партнерам процвітання, можливостей для особистісного ресурсного відновлення під час війни і неспинного професійного зростання на благо нашої країни.

Картографія 80 р. 19.04.2024Картографія 80 р. 19.04.2024