Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри «Україна – це моя Батьківщина»: освітньо-виховний культурологічний проєкт ФПП

«Україна – це моя Батьківщина»: освітньо-виховний культурологічний проєкт ФПП

17 вересня 2021 року на Факультеті педагогіки та психології розпочато реалізацію освітньо-виховного культурологічного проєкту для студентів першого курсу «Україна – це моя Батьківщина», який допоможе майбутнім фахівцям-учителям, вихователям, практичним психологам та художникам долучитись до набуття світоглядних знань про українську історію, діалог культур та проблеми міжкультурної комунікації в сучасному світі. Декан факультету професор Тарас Олефіренко всіляко підтримує молодіжні рухи. Особливо, коли ініціатива йде від студентів!

 

17.09.21 ФПП Кочанівка проєкт

 

У рамках дослідження студенти першого курсу разом із деканом, його заступниками, завідувачами кафедр та представниками професорсько-викладацького складу ФПП дружно вирушили на Чернігівщину, де наш колектив гостинно зустрів генеральний директор Національного історико-культурного заповідника «Качанівка», заслужений працівник культури Буренко Володимир Борисович.

 

17.09.21 ФПП Кочанівка 1

 

Також наша команда відвідала Державний дендрологічний парк «Тростянець» НАН України – пам'ятку садово-паркового мистецтва середини XIX століття, створену завдяки зусиллям і коштам Івана Михайловича Скоропадського.

 

17.09.21 ФПП Кочанівка 4

 

Ректор університету академік Віктор Петрович Андрущенко відзначив виконуючого обов'язки директора дендропарку "Тростянець" Катрушенка Анатолія Івановича Почесною медаллю "185 років НПУ імені М. П. Драгоманова" за багаторічну співпрацю, яку вручив Анатолієві Івановичу декан професор Тарас Олексійович Олефіренко

 

17.09.21 ФПП Кочанівка 3

 

Куточок раю на Чернігівщині – палацово-парковий комплекс Качанівка є одним із найбільших пейзажних парків в Україні та Європі. Із часу свого заснування (1770-ті роки) майже не змінився.

 

17.09.21 ФПП Кочанівка 6 1

 

Тут спокійно, затишно і дуже красиво. Кажуть, сюди добре їхати за творчим натхненням – писати картину, чи складати вірші. Довгі алеї із фонтанами, скульптурами та амфітеатром, романтичні руїни та кам’яні місточки.

 

17.09.21 ФПП Кочанівка 8

 

У день нашого візиту тут знімались чергові серії серіалу "Кріпосна" – української костюмованої телевізійної драми Феликса Герчикова та Макса Литвинова. На пам'ять залишаться незабутні фото з акторами, режисерами та операторами.

 

17.09.21 ФПП Кочанівка 7

 

Зали величного палацу надихають... Після захоплюючої екскурсії студенти грали на старовинному фортепіано в парадному залі, плавно кружляли в ритмі вальсу, сумували, що були одягнені не в довгі сукні... Багато видатних митців XIX століття знаходили своє творче натхнення, перебуваючи в Качанівці: Т.Шевченко, М.Костомаров, М.Максимович, М.Гоголь, М.Глінка, Марко Вовчок, Д.Яворницький, І.Рєпін, М.Ге, М.Щепкін та інші.

 

17.09.21 ФПП Кочанівка 2

 

У цей день навіть погода затамувала подих і замість обіцяних сильних дощів подарувала яскравий сонячний день, щоб драгоманівці змогли насолодитися цією перлиною української історії та культури.

 

17.09.21 ФПП Кочанівка 2

 

Висловлюємо особливу вдячність ректорові університету академіку Вікторові Андрущенку за підтримку в реалізації освітньо-виховного культурологічного проєкту!

 

За небайдужість, фінансову участь, допомогу із харчуванням у дорозі й організацію похідних сніданків дякуємо Станіславу Григоровичу Цибіну, голові профспілкового студентського комітету НПУ імені М. П. Драгоманова.

 

Щиро дякуємо заступникам декана, завідувачам кафедр, академічним кураторам та всім, хто приєднався до поїздки, а також студентському парламенту ФПП за допомогу в організації заходу!

 

Організатор подорожі – Людмила Миколаївна Попова,

доцент кафедр педагогіки та методики начання української й іноземних мов


Запрошуємо викладачів і студентів до перегляду 📸фотографій (на Google Диску<↓>) та 🎥відео<↓>!