Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Тренінг «Досвід психологічної підтримки та гри» від професора Олени Матвієнко (за підтримки The LEGO Foundation)

20 квітня 2023 року професор і завідувачка кафедри початкової освіти Олена Валеріївна Матвієнко провела серед студентів педагогічного факультету тренінг на тему психологічної підтримки та гри. 👩‍🎓 За підтримки The LEGO Foundation.

На тренінгу розглядались такі актуальні й важливі питання: ❓🙋

•  складові благополуччя
  •  психічне здоров'я та його сфери
  •  психосоціальна підтримка.

досвід підтримки 20.04.23 1

Студенти поговорили також про психічні проблеми та можливі шляхи їх уникнення.

Учасників тренінгу особливо зацікавив викладений професоркою ігровий досвід навчання для забезпечення психологічної підтримки.

Розібралися з питанням ґрунтовно, розглянули піраміду підтримки та обмінялись практичними порадами.

Це був надзвичайно цікавий досвід та новий матеріал для наших студентів ✨

досвід підтримки 20.04.23 1