Співробітництво із ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»

Відповідно до спільного Договору про співробітництво викладачі та студенти Педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова стали учасниками аналізу результатів моніторингу якості базової середньої освіти у 5 класах закладів загальної середньої освіти, який здійснювався ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

ІМЗО січень 2022 1

Вхідний моніторинг стану сформованості читацької компетентності в учнів здійснювався під керівництвом доцента кафедри педагогіки та методик української й іноземної мов М.І.Чабайовською, а математичної – доцента кафедри педагогіки та методики початкового навчання В.Ф.Чайченко.

Дякуємо начальнику відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту дошкільної та початкової освіти в Новій українській школі Н.Є.Пархоменко за залучення наших представників до інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти».

ІМЗО січень 2022 1