Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Підсумкова атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта ОПП «Початкова освіта»

З 11.12.2023 р. по 24.12.2023 р. відбулася підсумкова атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта ОПП «Початкова освіта» денної та заочної форм навчання. Основна мета підсумкової атестації полягала у визначенні відповідності професійної підготовки випускників вимогам освітньо-професійної програми; рівня їх здатності до самостійного та комплексного розв’язування задач в сфері початкової освіти, у професійно-педагогічній та науково-пошуковій діяльності вчителя дослідницького та інноваційного характеру.

ПА Мг ПО грудень 2023 01

Підсумкова атестація проводиться у формі комплексного кваліфікаційного екзамену та захисту кваліфікаційних (магістерських) робіт.

Питання ККЕ мали міжпредметний характер та передбачали розкриття студентами теоретичних та практичних аспектів про педагогічні інновації в Україні та за кордоном; технології навчання освітніх галузей в початковій школі; технології інклюзивного навчання у початковій школі; технології управління освітнім процесом у початковій школі та реалізацію педагогіка партнерства та супервізії в умовах НУШ.

Комплексний кваліфікаційний екзамен дав змогу з’ясувати, що магістранти  достатньою мірою оволоділи основними теоретичними знаннями про педагогічні інновації, що впроваджуються в Україні та за кордоном; про технології навчання освітніх галузей в початковій школі та технології роботи з дітьми з ООП; про впровадження ідей педагогіки партнерства про організації та управління освітнім процесом у ЗЗСО. Вони набули інтегральних, загальних і фахових компетентностей на високому та достатньому рівнях. Загалом, магістранти продемонстрували здатність до самостійного та комплексного розв’язування задач в сфері початкової освіти, у професійно-педагогічній та науково-пошуковій діяльності вчителя дослідницького та інноваційного характеру.

Якісний аналіз результатів виконання магістерських досліджень виявив у студентів на високому та достатньому рівнях сформовану здатність до опрацювання значної кількості інформаційних джерел, уміння планувати й здійснювати науковий пошук. Студенти виявили високий і достатній рівень теоретичної, практичної та науково-дослідної підготовки, вміння захищати результати проведеного дослідження, обґрунтовувати дані експериментальної перевірки, формулювати гіпотезу, самостійно робити узагальнення й висновки, оформлювати магістерські роботи відповідало загальним вимогам до виконання досліджень такого виду. Всі вони спрямовані на розв’язання актуальних проблем нової української школи та впровадження сучасних педагогічних технологій у початковій школі.

Вітаємо наших випускників з успішним складанням підсумкової атестації та присвоєнням кваліфікації «МАГІСТР ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ. ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ»!!!

Дорогі наші магістри, віримо і знаємо, що саме ви потрібні Новій українській школі !!! Хай ваш професійним досвід щороку повниться інноваціями та приносить максимальну користь в здобутті освіти молодим поколінням українців та українок!!! Ми вами пишаємося та завжди чекаємо в гості у рідних стінах Педагогічного факультету ДРАГОМАНІВСЬКОЇ РОДИНИ!!!

ПА Мг ПО грудень 2023 01