Основи психолого-педагогічних досліджень у початковій школі

8 листопада 2022 року на занятті з «Основ психолого-педагогічних досліджень у початковій школі» (доц. Севастюк М.С.) студенти спеціальності «Початкова освіта» ОС «Бакалавр» 32-32 групи ознайомились із пошуковими системами бібліотеки, електронними каталогами, порядком проведення бібліографічного пошуку за джерелом, дисципліною, ключовими словами, репозитарієм архівних праць викладачів університету.

Осн пс пед досліджень 8.11.22 1

Директор бібліотеки НПУ імені М.П.Драгоманова, заслужений працівник освіти і культури України, кандидат педагогічних наук, доцент Савенкова Людмила Василівна, нагадала студентам про порядок реєстрації в електронному каталозі, правила оформлення списку літератури, норми дотримання академічної доброчесності.

Осн пс пед досліджень 8.11.22 1

Щиро вдячні працівникам бібліотеки за цікаву та змістовну зустріч, сподіваємось на подальші зустрічі. Студентам бажаємо успіхів у написанні курсових робіт, наукових статей та тез.