Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Онлайн-консультація для магістрів денної форми навчання спеціальності Початкова освіта щодо написання курсової роботи з "Технологій навчання освітніх галузей"

1 березня 2023 року було проведено консультацію для магістрів (1,4 р. н.) денної форми навчання спеціальності Початкова освіта щодо написання курсової роботи з дисципліни «Технології навчання освітніх галузей».

Консультацію провела гарант освітньої програми «Початкова освіта» кандидат педагогічних наук, доцент кафери початкової освіти педагогічного факультету Коханко Оксана Григорівна.

2.03.23 Міжнар.воркшоп культ.спадщ.1