Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Формуванням соціальної компетентності та SOFT SKILLS молодших школярів через курс «СВІТ У ГАРМОНІЇ»

Продовжується реалізація проєкту sThEUs (проєкт 620252-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE) Erasmus+ Jean Monnet. На заняттях з курсу «Підготовка майбутніх педагогів до впровадження європейського досвіду формування soft skills дітей дошкільного віку та учнів початкової школи засобами театралізованої діяльності» із формуванням соціальної компетентності та SOFT SKILLS молодших школярів через курс «СВІТ У ГАРМОНІЇ» ознайомила учасників І лінійки майстер-класів Губарєва Дар’я, старший викладач кафедри педагогіки та методики початкового навчання педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Її виступ дозволив під новим кутом подивитися на питання навчання та виховання підростаючого покоління.

soft skills Губарєва 1