Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри До уваги студентів! Запрошуємо долучитися до програми «ПОБУДОВА ПОЗИТИВНОЇ ЖИТТЄВОЇ ПЕРСПЕКТИВИ» в межах проєкту «ПОРУЧ» 🙌

Маємо гарну новину!!! 😁

Запрошуємо студентів долучитися до програми «ПОБУДОВА ПОЗИТИВНОЇ ЖИТТЄВОЇ ПЕРСПЕКТИВИ» в межах проєкту «ПОРУЧ» 🙌 Програма створена на основі навчально-методичного посібника «Будуємо майбутнє разом»: програма профілактики конфліктів та правопорушень серед учнівської молоді. Посібник розроблено та надруковано за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Працюючи за даною програмою ми:
🟢поговоримо про життєві цінності та орієнтири,
🟢сформуємо позитивне ставлення та турботу до себе,
🟢навчимося розвивати необхідні життєві навички,
🟢поговоримо про важливість вибору та навчимося формувати цілі,
🟢навчимося самомотивації та самопідтримці.

Запрошуємо всіх бажаючих студентів♥️

Працюємо за розкладом:
✔️четвер-субота (09.05-11.05) о 18:00
✔️неділя (12.05) вихідний
✔️понеділок-середа (13.05-15.05) о 18:00

Посилання на реєстрацію ⬅️👈

ПОРУЧ — спільний проєкт Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та ГО «ВГЦ «Волонтер».

Buduyemo maybutnie razom