Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Науковий простір Наукова робота викладачів кафедри ПО Виступ професора Тетяни Васютіної на вебінарі «Fame Lab: найкращі практики навчання та дослідження»

30 червня наш викладач професор Тетяна Васютіна виступила на вебінарі «Fame Lab: найкращі практики навчання та дослідження» (конкурс, де висвітлюються найкращі дидактичні чи дослідницькі практики) з доповіддю «Формування громадянської компетентності у майбутніх учителів початкової школи: досвід і повоєнні перспективи». Цей вебінар був заключним етапом міжнародного стажування «New and innovative teaching methods», яке було організоване Малопольською школою публічного адміністрування та Краківським університетом економіки і тривало з 22 травня по 30 червня 2023 року.

Пані Тетяною на прикладі дисциплін, які вона викладає, було представлено власні напрацювання зі студентами (з урахуванням досвіду роботи в міжнародних проєктах), акцентовано увагу на діяльнісному та середовищному методологічних підходах у процесі формування складників громадянської компетентності майбутніх учителів та особливостях їх підготовки до формування основ цієї компетентності у молодших школярів.

Виступ нашої колеги та жваву дискусію учасників стажування за його результатами можна переглянути за покликанням https://www.youtube.com/live/VLhCwP3OTl8?feature=share (час виступу 1.18.38 – 2.01.00).

Дякуємо пані Тетяні за популяризацію роботи нашої кафедри та університету на міжнародному рівні!

Fame Lab виступ 30.06.23 1