Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Науковий простір Наукова робота викладачів кафедри ПО Вебінар «Впровадження Стандарту вищої освіти зі спеціальності 013 «Початкова освіта» в практичну діяльність ЗВО України»

20 квітня 2021 року члени кафедри педагогіки і методики початкового навчання Факультету педагогіки і психології були присутніми на вебінарі для гарантів освітніх програм та членів груп забезпечення.

Серед доповідачів від кафедри виступала Шапошнікова Ірина Миколаївна, кандидат педагогічних наук, професор. Тема доповіді «Реалізація Галузевого стандарту 013 «Початкова освіта» в практиці підготовки освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Програма <<<

вебінар 20.04.21 1