Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Науковий простір Наукова робота викладачів кафедри ПО Участь викладачів у Всеукраїнській конференції на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

7 травня 2024 року на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Діяльнісний підхід у початковій освіті в реаліях сьогодення: виклики та перспективи освітньої реформи».

Увесь колектив кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки (завкафедри професор Олена МАТВІЄНКО) разом зі студентами бакалаврату та магістратури взяли участь у її роботі.

На пленарному засіданні університет представляла докторка педагогічних наук, професорка Тетяна ВАСЮТІНА з доповіддю «Діяльнісний підхід у процесі формування основ громадянської та природничої компетентностей учнів початкової школи засобами картографічних навчальних посібників».

Конф Черкаси 07.05.24 1

Цінними для учасників були виступи: ОНОПРІЄНКО Оксани «Діяльнісний підхід як передумова досягнення обов’язкових та очікуваних результатів навчання молодших школярів», СКВОРЦОВОЇ Світлани «Особливості навчання математики у початковій школі за Концепцією НУШ», БЕВЗ Тетяни «Сучасні теоретичні концепції та реалізація діяльнісного підходу в освіті: аналіз трендів та практичних аспектів», БІЛЄР Оксани «Досвід адаптації курсу «Діяльнісний підхід у початковій школі» від The LEGO Foundation до дистанційної форми навчання здобувачів спеціальності 013 Початкова освіта» та інших доповідачів.

Щиро дякуємо за запрошення ДЕСЯТОВУ Тимофію Михайловичу – директору ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, доктору педагогічних наук, професору та ЗОРОЧКІНІЙ Тетяні Сергіївні – докторці педагогічних наук, професорці, завідувачці кафедри початкової освіти.

Конф Черкаси 07.05.24 1

• Світлини з виступу Тетяни Миколаївни: