Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Науковий простір Наукова робота студентів Запрошуємо до участі в IX Всеукраїнській науково-практичній студентській інтернет-конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки» (28.04.22, Київ)

Запрошуємо до участі в IX Всеукраїнській науково-практичній студентській інтернет-конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки» (28.04.22, Київ)

Шановні студенти-науковці!

Педагогічний факультет Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошує до участі в роботі IX Всеукраїнської науково-практичної студентської інтернет-конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки» студентів педагогічних спеціальностей коледжів, університетів. Пленарне засідання відбудеться 28 квітня 2022 року, об 11:00. Покликання для приєднання до відеозустрічі в Google Meet https://meet.google.com/dge-ufry-jtn

 

ІХ Всеукр конф Наук простір 28.04.2022

 

У рамках конференції заплановано цікаві та змістовні доповіді студентів педагогічних вишів України різних спеціальностей.

Тут ви можете ознайомитися з ПРОГРАМОЮ Конференції ().

 

Метою конференції є обговорення та пошук рішень із розв’язання  актуальних проблем  сучасної української освіти в умовах воєнно-політичних, соціально-економічних та інформаційних викликів ХХІ століття. 

 

Напрями конференції:

СЕКЦІЯ 1. Сучасна психологічна освіта: стан і перспективи.

СЕКЦІЯ 2. Проблеми розвитку психології навчання і виховання.

СЕКЦІЯ 3. Актуальні проблеми  шкільної і дошкільної освіти.  

СЕКЦІЯ 4. Педагогічна освіта в історичному дискурсі.

СЕКЦІЯ 5. Сучасні технології в педагогічній науці і практиці.

СЕКЦІЯ 6. Професійна підготовка майбутніх педагогів та психологів: стан та перспективи розвитку.

СЕКЦІЯ 7. Образотворче мистецтво: зміст та перспективи розвитку. 

 

Робота конференції передбачає обмін досвідом між майбутніми вчителями, вихователями, практичними психологами та митцями, що навчаються у педагогічних коледжах та університетах.

 

Робоча мова конференції: українська.

 

Деталі про зустріч та умови участі в Інформаційному листі (↓)