🌟 Наші майбутні вчителі початкової школи здійснили незабутню подорож до Умані! 🚌✨ 30 квітня та 1 травня стали днями відкриття нових можливостей та надзвичайних вражень.


🎓 Спершу наша команда відвідала Уманський педагогічний університет, де мали чудову можливість познайомитися з вишем та його студентським життям.


💡Тут наші студенти мали змогу виступити на науковій студентській конференції🔍, після якої їх чекав захоплюючий світ Софіївки – парк, що зачаровує своєю красою та історією.🌳


🌟 Наші студенти не лише досліджували та навчалися, але й проявили свою підтримку! 🤝🎶 Розділяючи ідеї благодійності та культурного обміну, вони долучилися до благодійного концерту.


🏛️ Не забули й відвідати місцеві пам'ятки культури та насолоджувалися неймовірною атмосферою міста Умань.


🎶 І, звісно ж, наш автобус був "співучим"! Українські пісні лунали ввесь шлях, нагадуючи нам про нашу неповторну культуру та єдність.


Ця подорож – не лише пригода, а й навчання, дружба та спільні враження!

 

 

10 квітня 2024 року в рамках Звітної студентської науково-практичної конференції «Освіта і наука – 2024» кафедрою початкової освіти та інноваційної педагогіки було проведено секційне засідання «Початкова освіта», де студенти магістерського та бакалаврського рівнів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта та аспіранти мали нагоду презентувати свої наукові доробки. 

 

Загалом бажання брати участь виявили більше 80 здобувачів вищої освіти.

 

секція кПОІП Освіта і наука 2024 1секція кПОІП Освіта і наука 2024 1

 

УВАГА!!! ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ

спеціальності 013 Початкова освіта,

ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У
КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ З ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ!!!

 

Конкурс ПО 2023Згідно з Положенням про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, затвердженим наказом МОН України та Наказу ректора від 13 березня за № 69, кафедра початкової освіти проводить I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта».


До участі запрошуються всі студенти, що мають вагомі науково-прикладні дослідження з проблем початкової освіти.


Вимоги до оформлення робіт див. у додатку 1.


Термін подачі робіт: 1.04.2023 – 20.04.2023 на ел.адресу орг.комітету Конкурсу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (відповідальна доц. Коханко О.Г.)

 

УВАГА!!! ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ

спеціальності 013 Початкова освіта,

ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ ВЗЯТИ УЧАСТЬ

В ОЛІМПІАДІ З ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ!!!

 

Конкурс ПО 2023

 

Згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженим наказом МОН України та Наказу ректора від 13 березня за №70, кафедра початкової освіти проводить I тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта».

 

До участі запрошуються всі студенти, що бажають проявити себе, показати свій рівень професійної компетентності.

 

Олімпіада буде проходити на університетській онлайн-платформі Moodle за посиланням: https://moodle.npu.edu.ua/course/view.php?id=5261

 

Зміст Олімпіади включатиме тестове опитування для визначення рівня теоретичної підготовки здобувачів вищої освіти та розв’язання педагогічних ситуацій професійної діяльності для визначення рівня практичної підготовки.

Термін проведення: 17.04.2023 – 19.04.2023.

  

Вітаємо переможницю щорічного конкурсу «Кращий студент науковець» НПУ імені М.П.Драгоманова. Нею стала студентка педагогічного факультету з рекордним рейтинговим балом за всі 9 років конкурсу Золотаренко Тетяна Олександрівна (352 рейтингових бала)! Нагадаємо, що конкурс тривав із 10 травня до 5 червня 2022 року серед студентів нашого університету із метою розвитку студентської наукової творчості та з можливістю представлення власних наукових здобутків за весь період навчання на різних етапах наукової роботи.

 

переможниця Тетяна Золотаренко 2022

Сторінка 1 із 5