Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Науковий простір Наукова робота студентів Студенти спеціальності 013 Початкова освіта Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова в Умані

🌟 Наші майбутні вчителі початкової школи здійснили незабутню подорож до Умані! 🚌✨ 30 квітня та 1 травня стали днями відкриття нових можливостей та надзвичайних вражень.

🎓 Спершу наша команда відвідала Уманський педагогічний університет, де мали чудову можливість познайомитися з вишем та його студентським життям.

💡Тут наші студенти мали змогу виступити на науковій студентській конференції🔍, після якої їх чекав захоплюючий світ Софіївки – парк, що зачаровує своєю красою та історією.🌳

🌟 Наші студенти не лише досліджували та навчалися, але й проявили свою підтримку! 🤝🎶 Розділяючи ідеї благодійності та культурного обміну, вони долучилися до благодійного концерту.

🏛️ Не забули й відвідати місцеві пам'ятки культури та насолоджувалися неймовірною атмосферою міста Умань.

🎶 І, звісно ж, наш автобус був "співучим"! Українські пісні лунали ввесь шлях, нагадуючи нам про нашу неповторну культуру та єдність.

Ця подорож – не лише пригода, а й навчання, дружба та спільні враження!