Тиждень вшанування пам'яті геніальної поетеси Лариси Косач

25 лютого 2021 року минає 150 років із дня народження Лесі Українки. Ювілей видатної письменниці відзначається на державному рівні.
Факультет педагогіки і психології НПУ імені Михайла Драгоманова долучається до традиційних читань за участі письменників, науковців, художників, педагогів, учнівської молоді та студентів у рамках дворічного проєкту «Леся Українка: розширення горизонтів», започаткованого у 2020 році Національним музеєм літератури України.
Запрошуємо усіх охочих! Зустріч відбудеться 25 лютого об 11:30 за адресою вул. Б.Хмельницького, 11 (м.Театральна). Відповідальна – Віра Андріївна Топіха, доцент кафедри педагогіки та методик навчання української та іноземних мов.

Горить моє серце

ДО УВАГИ!!!

Шановні студенти, викладачі, випускники та співробітники Факультету педагогіки і психології!

З нагоди ювілею видатної поетеси ФПП запускає онлайн-флешмоб "Горить моє серце..."

🚦 Початок: 25 лютого 2021

Мета: вшанувати Велику Українку; згадати улюблені рядки її творів; почути, як вони звучатимуть сьогодні; побачити творчість поетеси очима сучасників.

Для цього потрібно:

✔️ записати відео (читання твору письменниці) або створити міні-відеопрезентацію (з аудіозаписом читання уривку з твору Лесі Українки). Можливо, Ви маєте своє творче бачення спадщини видатної письменниці (колаж, ескіз, замальовка, ілюстрація, начерк тощо)

✔️  опублікувати його на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, обов’язково вказавши хештег #ГоритьМоєСерце150річчяЛесіУкраїнки

🛑 Акція триватиме до середи 3 березня 2021 року.