220 років від дня народження Вільгельма Гауфа

29 листопада 2022 – 220 років від дня народження Вільгельма Гауфа – представника німецької казкової традиції періоду Романтизму, автора відомих казок «Маленький Мук», «Каліф-Лелека»! Презентації і листівки підготували студенти 43пі групи.

Костюк Анна 25 прпс

виставка 20мгом листопад 2022 1

Виставка вражає позитивним настроєм молодих художників, які впевнено і сміливо увіходять у самостійне творче життя. У роботі магістерки Аліни Максименко, яка балансує на межі предметного і безпредметного, розгортається на наших очах небесна драма перемоги світла над темрявою. Абстракції магістерки Ірини Петрик – дивовижний сплав рухливої експресії колірних потоків і водночас вітальної енергії барв нашої традиційної петриківки. Колірна пастозна композиційність Ольги Чумаченко натхненна стилістикою знаного Віллема де Кунінга. У вишуканій прозорості плетеної абстракції Анастасії Мірошніченко дріппінг Джексона Поллока переосмислений із драми хаотизації світу на емоційне відчуття крихкої віри у непереможність життя й світла. Світлоносні експресії Анни Смоляр надивовижу сповнені оптимізмом і переможним настроєм. Ми пишаємося нашими випускниками, які завершують своє навчання на кафедрі образотворчого мистецтва таким чудовим подарунком університету.

Аліна Максименко

Ольга Чумаченко