115 років від дня народження Астрід Ліндґрен (14.11.22)

Цього року, 14 листопада, виповнюється 115 років з дня народження всесвітньо відомої шведської письменниці Астрід Ліндґрен! Ще з дитинства Астрід мала багату уяву та хист до жарту і цікавих оповідей та вражала вчителів у школі своїми яскравими творами. Вона ніколи не мріяла писати для дітей. Дівчинка вважала, що бути письменником це дуже відповідально і в роботі за письмовим столом зовсім себе не уявляла. Сьогодні твори Астрід Ліндґрен читають діти всього світу, вони видані у 100 країнах накладом більш ніж 145 мільйонів примірників. Ця неймовірна жінка подарувала дітям дивовижні історії, де чарівне народжується з гри, з вигадки самої дитини. Кожна її книжка – цілий світ, сповнений фантазії і любові.

Студенти підготували листівку до дня народження дитячої письменниці в рамках презентації колективного
проєкту «Being astrid» від 3А (дошк.) і 43пі груп під керівництвом Олени Володимирівни Бернацької:

Астрід Ліндґрен 115р