Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Опитування Опитування Центром моніторингу якості освіти університету зацікавлених сторін освітнього процесу ОП Образотворче мистецтво бакалаврського рівня

опитування ОПП ОМЦентром моніторингу якості освіти спільно з кафедрою образотворчого мистецтва було проведено опитування серед здобувачів і здобувачок освіти, науково-педагогічних працівників, випускників, роботодавців щодо якості ОПП «Образотворче мистецтво» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Результати опитування засвідчили, що переважна більшість здобувачів освіти високо оцінює загальний досвід навчання в університеті, рівень інформаційної, консультативної, соціальної, освітньої, організаційної підтримки, якість викладання освітніх компонентів на освітній програмі «Образотворче мистецтво», ознайомлені з процедурою вибору дисциплін. 100% випускників спеціальності відповіли, що вважають рівень знань і компетенцій, отриманих в університеті, достатнім для подальшого кар’єрного зростання, як і достатньою практичну орієнтованість програми. Випускники планують працювати за отриманою в університеті спеціальністю (90,9%) або за спорідненою (9,1%). Роботодавці якість підготовки фахівців у НПУ імені М.П. Драгоманова на ОПП «Образотворче мистецтво» переважно оцінили як високу або достатню. На думку роботодавців (100%) сучасний ринок праці потребує фахівців, які навчалися за освітньою програмою «Образотворче мистецтво».

З результатами опитування можна ознайомитись за посиланням: https://monitoring.npu.edu.ua/

Завантажити звіт ↓PDF

Джерело: Центр моніторингу якості освіти

Рішення кафедри щодо результатів опитування↓PDF