Зустріч із випускниками в артпросторі СКЛО

Виставка Анастасії Мірошниченко та Ярини Денчук в артпросторі університету СКЛО стала прекрасною платформою для спілкування і обміну думками з нашими випускниками, які завітали до нас. Цікаво дізнатися, як склалися їхні творчі та професійні долі. Випускниця Анастасія Щедрова із захопленням розповідала про свою роботу smm-менеджера, де художній досвід допомагає у створенні креативного візуального контенту. Анастасія Мірошніченко ділилася професійними секретами у роботі над воркшопами в приватній мистецькій студії. Ярина Денчук оповідала про свої творчі пошуки та підготовку артпроєктів. Олеся Карпенко натхненна роботою зі своїми учнями, які мають вади слуха, реалізуючи себе у творчості, а Ірина Петрик пишається своїми вихованцями з київської приватної школи як викладач образотворчого мистецтва. Ще наша Іринка стала лауреатом Президентської стипендії як майстер народної творчості.

Ми також обмінялися думками про те, чим допомогло їм навчання на наших бакалаврських і магістерських програмах. І головне – що можна вдосконалити у навчанні з огляду на їх досвід. Упевнені, що їхні пропозиції стануть предметом серйозного обговорення викладачів кафедри. Ми пишаємося своїми випускниками і завжди чекаємо їх у нашому університетському колі.

Випускники в артпросторі 2.02.24 1

Випускники в артпросторі 2.02.24 1Випускники в артпросторі 2.02.24 1Випускники в артпросторі 2.02.24 1

Випускники в артпросторі 2.02.24 1