Воркшоп зі практик штучного інтелекту в освіті

Завідувач кафедри професор Олена Шевнюк взяла участь у воркшопі «Як ChatGPT може асистувати під час створення навчальної програми або освітньої траєкторії» від Олександри Тиркалової, Partnership with Universities Lead освітньої платформи Genesis, що активно пропонує цікаві програми навчання від бізнесу для освітян. Предметом навчання стало дослідження впливу ChatGPT на освітній ландшафт, аналіз провідних трендів і гострих дискусії щодо штучного інтелекту в світовому освітньому середовищі. Учасники отримали можливість познайомитись з прикладами використання ChatGPT в освітньому процесі, навчитися на практиці отримувати якісні результати в проєктуванні освітньої траєкторії за допомогою штучного інтелекту, а також уникати типових помилок викладачів закладів вищої освіти у роботі з цим інструментом.

Сертифікат Олени Шевнюк↓pdf

Сертифікат воркшоп chatgpt Шевнюк Олена Леонідівна