Воркшоп «Як зберігати картини та ікони?»

воркшоп NNDRCU 1Першокурсники бакалаври і магістри разом із професором Оленою Шевнюк стали учасниками воркшопу «Як зберігати картини та ікони?» у Національному музеї Тараса Шевченка в рамках співпраці кафедри з Національним науково-дослідним реставраційним центром. Студенти отримали базові знанні з пошарової структури картини та ікони, дізналися про механічні, хімічні, біологічні та інші пошкодження творів мистецтва, оволоділи методиками тривалого збереження творів мистецтва, а таож показниками збереженості, що потребують термінового втручання реставраторів. Заступник генерального директора з науково-реставраційної роботи Бичко Тетяна Анатоліївна провела для студентів екскурсію унікальною виставкою «Духовна велич. Меморії видатних українців: наукова реставрація», відповіла на численні запитання студентів. Дякуємо нашим партнерам @NNDRCU за можливість долучитися до практик реставраційної діяльності.

воркшоп NNDRCU 1