Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Воркшоп "Використання онлайн ресурсів під час лекцій в університеті" від Маркети Косаткової (Університет Масарика, Чехія)

Викладачі кафедри професор Олена Шевнюк, доценти Ольга Сова та Іраїда Руденко, старші викладачі Катерина Шалварова й Вікторія Карпенко сьогодні стали учасниками багаточасового марафону онлайн-воркшопа "Using online resources for lectures at the university" від Маркети Косаткової (Університет Масарика, Чехія). Захід є частиною проєкту "Модернізація освітніх курсів інтерактивними цифровими інструментами для здобувачів педагогічних спеціальностей”, підтриманого House of Europe у межах персональних грантів у сфері освіти. Викладачі опрацювали цілу низку актуальних платформ і застосунків, що допомагають активізувати комунікацію зі студентами під час дистанційного навчання. Серед них знані Kahoot!, Mentimeter, Canvas, а також менш відомі Prezi, Sway. Викладачам нашої кафедри особливо цікаво було дізнатися про освітній потенціал Storybord. Одразу по завершенню учасники воркшопу, який проводився англійською мовою, організували методичний семінар для всіх викладачів кафедри для того, щоби "по гарячих слідах" поділитися цікавою і корисною інформацією. Навчаймося бути кращими викладачами!

воркшоп ун т Масарика 1