Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Участь викладачів у Всеукраїнському тренінгу «Психологія в мистецтві та мистецтво в психології: ресурси біля нас»

18 жовтня 2022 р. доцент кафедри Ольга Сова та аспірант Анна Волошенко взяли участь у ІІ Всеукраїнському тренінгу, присвяченому Всесвітньому дню психічного здоров’я «Психологія в мистецтві та мистецтво в психології: ресурси біля нас» (Одеса). На тренінгу були активно обговоренні та практично відпрацьовані прийоми арт-терапевтичної психологічної підтримки оточуючих та різноманітні засоби психологічної арт-самодопомоги, що у реаліях воєнного часу є дуже актуальним. Доповідувачами було наголошено, що серед усіх факторів стресостійкості особистості провідне місце посідає саме мистецтво, уміння бачити та насолоджуватися красою, яка нас оточує. За результатами навчання учасники отримали відповідні сертифікати.

участь Тренінг 18.10.22