Тренінг подолання професійного вигорання викладача

Професійна діяльність викладача відрізняється великою відповідальністю, напруженістю та інтенсивністю емоційного стану, що позначається на стані здоров’я та якості педагогічної діяльності. Напруженість роботи, призводить до професійних криз, стресів та професійного вигорання. Емоційне вигорання пов’язане з міжособистісною взаємодією фахівців професій типу «людина-людина». Воно негативно позначається на виконанні професійної діяльності.

Тренінг ом 27.04.23 1Тренінг ом 27.04.23 1

Центр психологічної підтримки педагогічного факультету запропонував нашим викладачам цікавий тренінг формування навичок подолання професійного вигорання. Ведучою тренінгу була викладачка кафедри практичної психології Інеса Сергата. Викладачам було запропоновано теоретичний блок навчання, але головне – ефективні практики щоденної роботи з емоційним виснаженням такі, як «Колесо балансу», «Матриця Ейзенхауера» та інші. Особливе задоволення кожен викладач отримав від відпрацювання простих релаксаційних технік, зокрема, «7 дихань». У нагоді кожному з нас стануть також важливі практики соціальної підтримки. Подібні заняття цінуються особливо у наш тривожний і напружений час, коли психологічна професійна рука допомоги від колег має особливе значення.

Тренінг ом 27.04.23 1Тренінг ом 27.04.23 1