Традиційна зустріч зі студентами

27 вересня 2023 року в артпросторі СКЛО відбулася традиційна зустріч викладачів кафедри зі студентами кафедри образотворчого мистецтва. Гарант освітньої програми другого магістерського рівня Олена Шевнюк проаналізувала результати опитування, проведеного на освітніх програмах кафедри наприкінці минулого навчального року як традиційно з ініціативи гарантів програм кафедри, так і за практиками соціологічної служби університету та відділу моніторингу якості освіти; акцентувала увагу на пропозиціях студентів, які були враховані, зокрема, урегульовано навантаження студентів щодо практичних завдань в умовах дистанційної форми навчання, посилено акцент на творчі завдання і проєкти тощо. Також студенти отримали пояснення щодо причин неможливості суттєво збільшити кількість аудиторних годин на фахові дисципліни, розʼяснення як у вирішенні цієї проблеми можуть допомогти індивідуальні заняття зі студентами. Гарант освітньої програми першого бакалаврського рівня Ольга Сова відповіла на запитання студентів щодо можливості та процедур перезарахування результатів навчання студентів, отриманих в інших закладах освіти та в інституціях неформальної освіти. Студенти активно обговорювали можливості академічної мобільності, участь в роботі Міжфакультетського мистецького центру, кураторських проєктах художніх галерей університету. Серед пропозицій студентів – розширити доступ до роботи в майстернях у позанавчальний час, активізація неформальних зустрічей з діячами мистецтва. Викладачі готові підтримувати ідеї студентів, співпрацювати та діяти разом. Ми щиро дякуємо всім активним студентам, які залучилися до цієї розмови, важливої для кожної зі сторін освітнього процесу.

Зустріч студ ОМ 27.09.23 1Зустріч студ ОМ 27.09.23 1

Зустріч студ ОМ 27.09.23 1