Продовжуємо знайомитися з практиками реставрації

23.09.21 ОМ 4Сьогодні бакалаври і магістри кафедри продовжили знайомитися з практиками реставрації на навчальному майстер-класі «Що таке техніко-технологічне дослідження творів живопису?» в Національному музеї Тараса Шевченка в рамках співпраці кафедри з Національним науково-дослідним реставраційним центром України. Це було глибоко професійне спілкування з завідувачем наукового відділу фізико-хімічних досліджень Вірою Распопіною і провідним науковим співробітником Олексієм Андрєєвим. Студенти ознайомилися з класифікацією видів техніко-технологічного дослідження творів живопису, особливостями хімічних, фізичних і біологічних досліджень, процедурами мікроскопії, рентгенографічного, інфрачервоного, ультрафіолетового, спектроскопічного та інших досліджень, а також портативною спектроскопією, конкретними прикладам наукових мистецтвознавчих відкриттів, що стали можливими завдяки таким практикам. Системна співпраця з відомою дослідницькою інституцією розглядається кафедрою не тільки як важлива складова практик спілкування з кращими представниками галузі, а й як мотивація студентів до обрання майбутнього професійного шляху.

23.09.21 ОМ 3