Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Підписання угоди зі стейкхолдером (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Дружківської міської ради)

школа ДружківкаТравень був плідним на підписання угод нашої кафедри зі стейкхолдерами! 11 травня 2021 року пройшло підписання угоди про співпрацю між Факультетом педагогіки і психології  НПУ імені М. П. Драгоманова в особі декана професора Тараса Олефіренка та Загальноосвітньою школою  І-ІІІ ступенів №6 Дружківської міської ради (Донецька область) в особі директора Тетяни Кулік. Угода підтверджує, що моніторять якість навчання студентів за бакалаврською програмою «023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» не тільки у столичних закладах освіти, але й за її межами. лого ДружківкаПід час підписання угоди пані Тетяна Кулік висловила задоволення рівнем художньо-педагогічної підготовки студентки кафедри образотворчого мистецтва Ганни Гавриліної, яка проходить у школі як педагогічну практику, так і навчально-творчу. Ганна Гавриліна відповідально проводила цікаві заняття з учнями, а також майстерно відтворила монументальний декоративний розпис шкільного приміщення для рекреації.

розпис Дружківка