Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Підписання угоди зі стейкхолдером (Школа мистецтв імені М. Д. Леонтовича)

Підписання угоди зі стейкхолдером (Школа мистецтв імені М. Д. Леонтовича)

лого ШМ Леонтовича14 травня 2021 року відбулося підписання угоди про співпрацю між Факультетом педагогіки і психології  НПУ імені М. П. Драгоманова в особі декана професора Тараса Олефіренка та Школою мистецтв імені М. Д. Леонтовича Деснянського району м. Києва в особі директора Світлани Сварич. Угода закріплює багаторічну співпрацю між кафедрою образотворчого мистецтва та школою, де студенти отримують важливий художньо-педагогічний досвід під час проходження навчально-творчих практик. Значущим моментом дружби між установами є активна участь аспіранта кафедри образотворчого мистецтва, художника-графіка, стейкхолдера освітньо-професійної програми «Образотворче мистецтво» першого (бакалаврського) рівня Іллі Прими, який працює в Школі мистецтв викладачем-методистом, у систематичних зустрічах зі студентами, роботі комісій підсумкових атестацій і обговореннях оновлення програм кафедри. Наш колектив високо цінує результати такої співпраці.

Школа Леонтовича