Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Навчання викладачів за освітньою програмою підвищення кваліфікації «Вихованні особистості в художньо-освітньому просторі»

Викладачі кафедри завершили короткотермінове навчання на Всеукраїнському вебінарі «Українське мистецтво у світовому просторі: імена і долі» за освітньою програмою підвищення кваліфікації «Виховання особистості в художньо-освітньому просторі» від наших партнерів і стейкголдерів із лабораторії естетичного виховання та мистецької освіти Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України. Активною була наша участь в обговоренні ситуації українського мистецтва щодо викликів воєнного часу. За результатами навчання викладачі отримали відповідні сертифікати.

Сертифікат Шевнюк 9.06.22