Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Круглий стіл зарубіжних і вітчизняних стейкхолдерів щодо оновлення освітніх програм «Образотворче мистецтво»

У рамках ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Педагогіка образотворчого мистецтва: традиції, сьогодення, перспективи» (15-16 квітня 2021р.) проведено круглий стіл зарубіжних і вітчизняних стейкхолдерів з обговорення оновлення освітніх програм бакалаврського і магістерського рівнів «Образотворче мистецтво». Гаранти програм професор Олена Шевнюк і Ольга Сова презентували проекти оновлення освітніх програм і модерували їхнє обговорення, в якому взяли участь професори Кінга Лапот-Дзієрва, Моніка Натканієц-ПаппМарчін Новак (Педагогічний університет імені Комісії Народної освіти у Кракові), професор Александер Остенда, ректор Вищої технічної школи (Катовіце, Польща) аспірантка університету Хойджоу (Китай) Лі Хан. Прозвучали також цікаві пропозиції з боку стейкхолдерів освітніх програм кафедри професора, члена-кореспондента НАПНУ Галини Сотської, професора Університету менеджменту освіти (Київ) Людмили Масол, доцента кафедри графічних мистецтв Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Івана Кириченка, генерального директора міжнародного дитячого центру «Артек» Сергія Капустіна, головного редактора журналу «Мистецтво і освіта» Вікторії Рагозіної, вчителя вищої категорії з фахових дисциплін Державної художньої середньої школи імені Т.Г.Шевченка та інших. Пропозиції, ідеї, методичні і змістові новації стануть предметом обговорення викладачів і студентів кафедри.

Протокол (від 16 квітня 2021 р.)

круглий стіл ОМ