Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри ІНТЕРАКТИВНЕ НАВЧАННЯ У СПІВПРАЦІ ІТ-БІЗНЕСУ ТА ОСВІТИ (01.12.22)

ІНТЕРАКТИВНЕ НАВЧАННЯ У СПІВПРАЦІ ІТ-БІЗНЕСУ ТА ОСВІТИ (01.12.22)

Доцент кафедри Ольга Сова 1 грудня 2022 року продовжила вивчати досвід співпраці освіти та бізнесу, взявши участь у Всеукраїнській онлайн-конференції від ІТ-компанії GENESIS «Інтерактивне навчання. Результати наймасштабнішої співпраці ІТ-бізнесу та освіти 2022».

1.12.22 Інтеракт навч 1

Запрошені спікери, зокрема Ілля Бачурін та Тетяна Затонацька, висвітлили у своїх доповідях результати роботи зі стейкхолдерами, яких було запрошено до оновлення освітніх програм у ЗВО. Представлено переваги залучення думки роботодавців для осучаснення навчального процесу студентів та їх подальшого успішного працевлаштування у різноманітні компанії. Перший заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко окреслив гострі проблеми розвитку освіти під час війни, а також зосередив увагу на можливостях, які відкриваються перед студентами під час спільної роботи IT-бізнесу та ЗВО. Засновник платформи онлайн-освіти EdEra Ілля Філіпов у своєму виступі наголосив на важливості впровадження дистанційної форми навчання в Україні, зважаючи на останні події в країні, що розкриває перед студентами можливості міжнародної та внутрішньої академічної мобільності, а також підвищення ефективності навчального процесу.

По завершенню конференції всі учасники отримали сертифікати за результатами навчання, а головне – перспективи розвитку професійної майстерності викладача в розрізі співпраці з представниками бізнесу.

1.12.22 Інтеракт навч 1