Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Дипломант Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Дипломант Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Мірошниченко Анастасія

Кажуть, краще пізніше, ніж ніколи. Цього тижня ми отримали диплом нашої минулорічної чотирикурсниці Анастасії Мірошніченко (тепер магістра) за участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2020-2021 н.р. зі спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво і реставрація» за цікаве інноваційне дослідження «Інстаграм як середовище презентації історико-мистецьких знань (на матеріалі творчості Сальвадора Далі)». Вітаємо нашу студентку та її наукового керівника професора Олену Шевнюк з успішним науковим кроком! Впевнені, що їхня співпраця над сучасними проблемами методики навчання образотворчого мистецтва продовжиться і буде такою ж плідною.

Диплом Мірошниченко Аjpg