Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Договір між НПУ імені М.Драгоманова і видавництвом "Педагогічна думка" НАПНУ

Договір між НПУ імені М.Драгоманова і видавництвом "Педагогічна думка" НАПНУ

НАПНУЛютий місяць 2021 року кафедра образотворчого мистецтва завершує підписанням широкого договору між Національним педагогічним університетом імені М.Драгоманова і колективним підприємством Видавництво "Педагогічна думка" Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України. Ця важлива подія стала результатом багаторічної плідної співпраці із цим видавництвом, зокрема, науковим журналом "Мистецтво і освіта". Викладачі кафедри професор Олена Шевнюк, доценти Ольга Сова, Іраїда Руденко, Оксана Смірнова є активними авторами журналу, який має міжнародне наукове визнання і статус. Останнім часом активно до наукових публікацій долучаються і студенти, серед них – Анастасія Мірошніченко. Редактор журналу кандидат педагогічних наук Вікторія Рагозіна – активний учасник підсумкових атестацій бакалаврів і магістрів кафедри образотворчого мистецтва як стейкхолдер. Договір передбачає реалізацію спільних науково-дослідницьких проектів, організацію і здійснення взаємних стажувань і навчань, спільне проведення наукових конференцій, експертну оцінку якості освітніх програм підготовки фахівців, розробку і  впровадження нових навчальних технологій тощо. Попереду нас чекають спільні грандіозні проекти з оновлення вищої освіти й науки України.