Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності "Дошкільна освіта"🏆 Результати Першого етапу Всеукраїнської олімпіади з педагогіки! (Дошкільна освіта)

👋👩‍🦰🤵Шановний абітурієнте❗️

⁉️👩🏻‍⚕️🧑‍🍳👷‍♀️ За тобою стоїть вибір майбутньої професії. І це завжди складно. А може для тебе легко? Тож якщо ти хочеш спробувати себе у ролі вихователя👩‍👦 пропонуємо взяти участь в олімпіаді з педагогіки 😏.

✍️✅ Перший етап – написання есе за обраною темою (ЗАВЕРШЕНО!)

👍👏👥 СПИСОК УЧАСНИКІВ ОЛІМПІАДИ З ПЕДАГОГІКИ ДОПУЩЕНИХ ДО ДРУГОГО ТУРУ:

🪁🪂🏓 «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА»🏆:

1️⃣ Дорош Катерина Дмитрівна – 90;
2️⃣ Волощук Тетяна Ігорівна – 90;
3️⃣ Дуднік Вікторія Євгенівна – 85;
4️⃣ Кудріна Анастастасія Віталіївна – 85;
5️⃣ Леонтюк Альона Леонідівна – 80;
6️⃣ Кіченко Оксана Сергіївна – 70;
7️⃣ Парфентьєва Марьяна Русланівна – 70;
8️⃣ Лавренюк Аліна Сергіївна – 70.

💐🥳🤩 Колектив кафедри дошкільної освіти на чолі із завідувачкою, докторкою педагогічних наук, професоркою Ганною Цвєтковою вітає учасників Всеукраїнської олімпіади з успішним завершенням 1️⃣ туру Олімпіади та запрошуємо Вас взяти участь у 2️⃣ турі, який відбудеться онлайн у понеділок 8️⃣ травня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року о 17.00 за наступним посиланням Zoom:

📍Код доступу: 528363

📇 За участь в олімпіаді всі учасники отримають сертифікати.

🌠 Отже, запрошуємо!

🥰😎🙂 Прийди, зроби і переможи!

олімпіада з педагогіки ДО