Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності "Дошкільна освіта"🏆

👏🎓 Засідання колективу кафедри дошкільної освіти 11.03.2024 р. розпочалося з вручення подяк за активну участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дошкільної освіти здобувачам 4 курсу першого (бакалаврського) ступеня вищої освіти за спеціальністю "Дошкільна освіта" Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова за:

🏆🥰 зайняті призові місця:

1 місце – Ольга Пінчук;
2 місце – Анастасія Кудринська;
3 місце – Діана Парій.

🏆☺️ за активну участь: Діана Ткаченко, Ганна Муковоз, Олена Садикова.

У номінаціях:
👩‍👧‍👦 педагогічна взаємодія: Марія Кабалюк, Вікторія Кушніренко, Анна Бордюг;

🍭 оригінальність: Анна Зіборова, Юліанія Маркауцан, Анастасія Вака;

🗣 культура професійного мовлення: Юлія Оліфер, Марія Щирова;

📝 методична грамотність: Світлана Зимай, Юлія Федай.

❤️‍🔥💐 Вітаємо студентів з нагородами, висловлюємо вдячність за їхню стійкість, мужність, бажання вчитися і дізнаватися щось нове, активну життєву позицію, прагнення до розвитку, патріотизм і віру в краще!

💡📚📑 Другу частину засідання кафедри присвятили питанню організації та проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні освітні технології в системі неперервної освіти: від дошкільної освіти до освіти дорослих (вітчизняний і світовий досвід упровадження)», яка відбудеться 20 березня 2024 року на Педагогічному факультеті у центральному корпусі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова за адресою: вулиця Пирогова, 9.

💙💛🫰Будуємо майбутнє України разом зі студентами!

Засідання кафедри ДО 11.03.24

📚🤔 Всеукраїнська олімпіада з педагогіки

Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ Всеукраїнська олімпіада з педагогіки за спеціальністю 012 «Дошкільна освіта»!💐🏆👏

8️⃣ травня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року викладачами кафедри дошкільної освіти Педагогічного факультету Українського державного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова було проведено ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з педагогіки. 👩‍👦‍👦

👯‍♀️💡 На онлайн-зустрічі учасників Олімпіади уважно слухала предметно-методична комісія у складі: завідувачки кафедри дошкільної освіти, професора Ганни Цвєткової, доцента Софії Довбні, доцента Оксани Ступак, доцента Вікторії Гальченко, доцента Вікторії Ходунової, доцента Тетяни Козак, асистента Галини Шелепко.

🧬🪭🎨🧨 Потенційні абітурієнти спеціальності «Дошкільна освіта», розв’язуючи психолого-педагогічні ситуації, виявляли творчість, винахідливість та здібності до педагогічної діяльності.

2️⃣ етап Олімпіади пройшов вдало.

🪇🏆 Учасниці отримали сертифікати, а також були визначені наступні призові місця:
1️⃣ місце розділили Тетяна Волощук і Вікторія Дуднік,
2️⃣ місце – Альона Леонтюк та Мар’яна Парфентьєва,
3️⃣ місце посіла Анастасія Кудріна.

😊🥳🤩 Вітаємо наших переможців! Зичимо їм миру, добра, подальших творчих успіхів! Віримо в вас й очікуємо в нашій дружній драгоманівській родині!

Відео у дописі на Facebook: https://fb.watch/kpDXAePVqL/

олімпіада ДО шк 8.05.23 6олімпіада ДО шк 8.05.23 6

👋👩‍🦰🤵Шановний абітурієнте❗️

⁉️👩🏻‍⚕️🧑‍🍳👷‍♀️ За тобою стоїть вибір майбутньої професії. І це завжди складно. А може для тебе легко? Тож якщо ти хочеш спробувати себе у ролі вихователя👩‍👦 пропонуємо взяти участь в олімпіаді з педагогіки 😏.

✍️✅ Перший етап – написання есе за обраною темою (ЗАВЕРШЕНО!)

👍👏👥 СПИСОК УЧАСНИКІВ ОЛІМПІАДИ З ПЕДАГОГІКИ ДОПУЩЕНИХ ДО ДРУГОГО ТУРУ:

🪁🪂🏓 «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА»🏆:

1️⃣ Дорош Катерина Дмитрівна – 90;
2️⃣ Волощук Тетяна Ігорівна – 90;
3️⃣ Дуднік Вікторія Євгенівна – 85;
4️⃣ Кудріна Анастастасія Віталіївна – 85;
5️⃣ Леонтюк Альона Леонідівна – 80;
6️⃣ Кіченко Оксана Сергіївна – 70;
7️⃣ Парфентьєва Марьяна Русланівна – 70;
8️⃣ Лавренюк Аліна Сергіївна – 70.

💐🥳🤩 Колектив кафедри дошкільної освіти на чолі із завідувачкою, докторкою педагогічних наук, професоркою Ганною Цвєтковою вітає учасників Всеукраїнської олімпіади з успішним завершенням 1️⃣ туру Олімпіади та запрошуємо Вас взяти участь у 2️⃣ турі, який відбудеться онлайн у понеділок 8️⃣ травня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року о 17.00 за наступним посиланням Zoom:

📍Код доступу: 528363

📇 За участь в олімпіаді всі учасники отримають сертифікати.

🌠 Отже, запрошуємо!

🥰😎🙂 Прийди, зроби і переможи!

олімпіада з педагогіки ДО

✅ 📗📘📙 1️⃣2️⃣ квітня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року на педагогічному факультеті відбувся 1️⃣ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 012 Дошкільна освіта.

👥 Професорсько-викладацьким складом кафедри дошкільної освіти було розроблено програму проведення олімпіади, тестові завдання, вимоги до підготовки відеофрагментів та критерії оцінювання.

олімпіада 012 ДО 12.04.23 0

📣📣📣🎓 Шановні студенти – випускники освітнього рівня бакалавр❗️

📝✍️ Запрошуємо Вас взяти участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта», який відбудеться 1️⃣2️⃣ квітня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року.

⏰ Початок о 9:00.

Програма передбачає два тури:
🟡 І тур – теоретичний (вирішення тестових завдань з дошкільної педагогіки та фахових методик дошкільної освіти);
🟢 ІІ тур – творчо-практичний підготовка відео фрагментів різних форм взаємодії з дітьми дошкільного віку).

‼️ Зверніть увагу, що для ІІ туру олімпіади Вам необхідно
до 1️⃣1️⃣ квітня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року підготувати відеофрагмент моделювання форми взаємодії з дітьми (за вибором студента: або заняття, або гра, або розвага тощо), підписати прізвищем студента (наприклад, Петренко І.І.) і надіслати через Google-форму: https://docs.google.com/forms/d/1RIA9a7QS7IzNnXFhTKxOxUt0YRm2BCxrQUfZlRGHUxw/edit

🏆 Переможці будуть нагороджені дипломами за І, ІІ, ІІІ місце.

⤵️ Детальніше у Програмі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта» за посиланням:

олімпіада ДО 12.04.23

Сторінка 1 із 2