Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Студентська наука Вітаємо здобувачів з успішним складанням іспитів для отримання ступеня бакалавра!

👏💐Професорсько-викладацький склад кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету на чолі з завідувачкою, докторкою педагогічних наук, професоркою, Ганною Цвєтковою, щиро вітають здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання із успішним складанням комплексного кваліфікаційного іспиту та завершенням навчання.

Дорогі друзі, шановні випускники, цей день, коли ви дійшли фінішу назавжди увійде до ваших сердець як незабутній момент радості й досягнень!
Успішне складання іспитів для отримання ступеня бакалавра є великим досягненням, яке свідчить про вашу наполегливу працю протягом навчання та відкриває перед вами нові можливості для професійного зростання і подальшої кар'єри.

Нехай все задумане стане реальністю! Ідіть вперед до перемоги, відкривайте нові горизонти і насолоджуйтесь яскравим майбутнім!
Нехай вас супроводжують любов, удача та віра у власні сили!

Відзначайте свої успіхи і насолоджуйтеся кожним новим кроком вашого життєвого шляху! Вперед до нових вершин!
VIVAT !!! VIVAT !!!

Вітаємо Бк ДО з успіш склад іспитів 2024 1Вітаємо Бк ДО з успіш склад іспитів 2024 1

Вітаємо Бк ДО з успіш склад іспитів 2024 1