Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Студентська наука Вітаємо студентів-випускників спеціальності 012 Дошкільна освіта з успішним захистом магістерських досліджень!

🎓🎊 Колектив кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова на чолі із завідувачкою, докторкою педагогічних наук, професоркою Ганною Цвєтковою щиро вітає студентів-випускників спеціальності 012 Дошкільна освіта груп 25-змдш та 28-змдшЛуб з успішним захистом магістерських досліджень!

Вітаємо Мг ДО із захистом 06.2024 1

Теми представлених дипломних проєктів актуальні в дошкільній освіті та досить різноманітні, всі вони мають дослідницький характер і базуються на реальних даних. Висновки і рекомендації, що містяться в магістерських дослідженнях, мають як теоретичне, так і практичне значення. Усі дослідження, представлені до захисту, апробовані на науково-практичних конференціях, окремі їх результати опубліковані у збірниках наукових праць.

Магістри дошкільної освіти, із досягненням чергової важливої вершини! Ваш отриманий результат в легендарній альма-матер символізує професійне зростання! Ми впевнені, що на вашому життєвому шляху ще багато перемог, нових проєктів та досягнень! Дорогі випускники, ідіть по життю легко, впевнено і красиво! Світлого вам майбутнього і блискучих перспектив, благополуччя в житті і удачі, неймовірних успіхів і життєвих сил! Щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності!

Пишаємося вами!

Вітаємо Мг ДО із захистом 06.2024 1