Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Студентська наука Оnline-зустріч професорсько-викладацького складу кафедри дошкільної освіти з магістрантами спеціальності 012 Дошкільна освіта (29.01.24)

🎓✅ 29 січня 2024 року відбулася online-зустріч колективів: професорсько-викладацького складу кафедри дошкільної освіти і магістрантів спеціальності 012 Дошкільна освіта педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.

🔬❗️Зав. каф. д.п.н. проф. Ганна Цвєткова на початку зустрічі налаштувала студентів на виконання якісного, глибокого дослідження; наголосила на принципах доброчесності в опрацюванні та використанні наукових джерел тощо.

🔬❗️Доц. Раїса Шулигіна розкрила особливості поетапної підготовки кваліфікаційного дослідження, надала поради, звернула увагу на участі магістрантів у наукових заходах різного типу та підготовці публікацій.

🔬❗️На старті наукових звершень успішної продуктивної дослідницької діяльності побажали магістрам доц. Софія Довбня, доц. Вікторія Агіляр Туклер, доц. Ірина Товкач, ст.викл. Наталія Андрущенко, ст. викл. та координатор науково-дослідницької роботи Віра Корх й інші.

☺️🇺🇦🙏❗️Тепла атмосфера зустрічі, запитання, відповіді, поради наукових керівників утвердили всіх учасників зустрічі в тому, що все буде: Успіх, Освіта, Україна, Перемога!

Зустріч з Мг ДО 29.01.24