Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Студентська наука Консультації з написання та оформлення курсової роботи для студентів спеціальності 012 Дошкільна освіта (7–9.02.2024)

🎓🔭 З 7 по 9 лютого професорсько-викладацький склад кафедри дошкільної освіти на чолі із завідувачкою кафедри, докторкою педагогічних наук, професоркою Ганною Цвєтковою проводили консультації з написання та оформлення курсової роботи для студентів 24 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.

❓💼 Досвідчені педагоги кафедри дошкільної освіти висвітлили не тільки особливості виконання та структуру курсових робіт на різних курсах, а й наголосили на принципах доброчесності в опрацюванні та використанні наукових джерел, змотивували на участь у різноманітних наукових заходах та підготовці публікацій, відповіли на хвилюючі запитання студентів за темою.

🏆 Викладачі здобувачам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти побажали розкриття наукового потенціалу та успіхів на шляху власного дослідження за дружелюбної взаємодії "науковий керівник – студент".

курсові ДО 7 9.02.24 1