Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Стейкхолдери Запрошуємо на гостьову лекцію «Дослідження стресових станів українського суспільства в умовах війни: теоретичні засади, емпіричні результати та копінг стратегії» (25.05.23)

Шановні колеги!

Кафедра дошкільної освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова запрошує на гостьову лекцію «Дослідження стресових станів українського суспільства в умовах війни: теоретичні засади, емпіричні результати та копінг стратегії», що відбудеться 25 травня 2023 року о 14:00.

Спікер: Панасенко Елліна Анатоліївна, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри практичної психології Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет».

Покликання на відеозустріч у Zoom:

Код доступу: 2023

Лекція Панасенко 25.05.23