Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Стейкхолдери Вітаємо з І місцем серед 100 кращих ЗДО України

Вітаємо з І місцем серед 100 кращих ЗДО України

Грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджений приватний заклад дошкільної освіти «ДИТЯЧИЙ ПРОСТІР "ГНІЗДО"» за зайняте 1 місце серед 100 кращих ЗДО України (заклади, які відновили свою роботу під час війни) «Наш ЗДО найкращий – 2023 року», директор – стейкхолдер, магістрантка 2 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Винар Ольга Вячеславівна.

Щиро вітаємо Ольгу Вячеславівну із заслуженою перемогою, яка є підтвердженням Ваших високих особистісних якостей, управлінського таланту, відданості улюбленій справі, мудрості, наполегливості і високого професіоналізму! Творчого натхнення! Нових професійних успіхів!

Грамота ЗДО О.Винар