Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Позанавчальна діяльність На урочистый церемонії вручення дипломів Магістра випускникам Педагогічного факультету!

🎓🎉 23 січня 2024 року у актовій залі гуманітарного корпусу УДУ імені Михайла Драгоманова відбулась знакова подія у житті кожного студента та викладача – урочисте вручення дипломів Магістра випускникам Педагогічного факультету!

👩🏻‍🎓💐 Всім випускникам спеціальності "Дошкільна освіта" від кафедри дошкільної освіти шлемо вітання та зичимо безмежного натхнення, непохитної наполегливості та реалізації як професійних прагнень, так і творчих задумів!

Навички і таланти будуть використані для здійснення позитивного впливу в педагогічній професії та за їх межами!
Прагніть бути творцями своєї долі, залишаючи по собі незабутній слід у світі!

🇺🇦 Перемоги та процвітання Україні!

Випуск мг ДО зима 2024