Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Педагогічна практика кафедри Результати виробничої практики студентів 4 курсу спеціальності "Дошкільна освіта"

😏🫶👧🏼🧒🏻 Студенти 4 курсу бакалаврату спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету Марія Щирова та Ткаченко Діана діляться своїми результатами виробничої практики в ЗДО.

🦁🦏🦓🐆🐯🐵 Упродож тижня студенти організовували діяльність дітей відповідно до теми: "Пригоди в зоокраїні". Провели ігрове заняття на тему: "Екзотичні тваринки", організували художню діяльність з дітьми на тему: "Зоопарк".

🧤🐸🐭🐰🦊🐺🐻 На завершення тематичного тижня студенти провели для дітей лялькову виставу "Рукавичка".
🙂🥰😀😍 Діти з цікавістю і радістю брали участь у різних видах діяльності. Позитивні емоції, посмішки на обличчях дітей – найкраща нагорода для вихователів.

🇺🇦 Заради майбутнього!
👨‍👩‍👧‍👦 Заради дітей!