Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Педагогічна практика кафедри Досвід тижня на практиці з дітьми дошкільного віку в приватному ЗДО "Wonderland" від Катерини Толпиго

🥰👩‍👧‍👦 Досвід самостійно проведеного тижня з дітьми дошкільного віку на практиці у приватному ЗДО "Wonderland" від Катерини Толпиго, студентки 4️⃣ курсу спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.

⁉️👲🧣🎄☃️ На цьому тижні ми грали в гру "Як я провів вихідні?", знайомились з зимовими аксесуарами такими як шарфики, шапки та рукавички та за допомогою ліплення дізнавалась про них краще. Повністю занурились у період зими та снігу тому грались в математичну гру яка називалась "В гостях у зими" в якій ми рахували та лічили іграшки на ялинці та сніговичків також знаходили відмінності.

❄️⛄️☃️ Щоб повністю відчути всю атмосферу ми виконали аплікацію "Сніговички" за допомогою ватних дисків. Не відставили і від комунікації тому вивчили букву "I" за допомогою різних дидактичних та рухливих ігор.

Серед тижня ми вирішили все таки остаточно попрощатись з осінню, тому повторили природні явища осені та вивчили природні явища зими, провели дослід "Дощ"💦☂️ за допомогою льоду🧊 та гарячої води ♨️. Створювали аплікацію "Гарячий шоколад" ☕️ з елементами малювання. 🎨

🧤🍆🍅🥦 На кінець тижня ми вирішили продовжити вивчити атрибути зими тому грали в дидактичну гру "Рукавички" та "Овочі".

🎁📆 В кінці тижня ми познайомились з адвент-календарем та відкрили першу комірку під номером 1️⃣ та отримали перше завдання. 🥳Невід'ємною частиною дня було святкування дня народження Софійки, всі були дуже задоволені.

😍 Ось такий у нас тиждень.

Практ 4к ДО 5.12.23 1