Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Педагогічна практика кафедри Початок навчальної педагогічної практики для студентів 2 курсу спеціальності Дошкільна освіта (12.02.24)

✅ 👩‍👩‍👧‍👦 12 лютого 2024 року у студентів 2️⃣ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова розпочалась навчальна педагогічна практика на базі ЗДО "Дивограй" та за індивідуальним проходженням практики за місцем працевлаштування.

👥 Керівники практики: старший викладач, к.п.н. Андрущенко Наталія Вікторівна 🏡 👩‍👩‍👧‍👦 🏓⛳️🥁

😉🎨Творчої наснаги наші любі студенти-практиканти!

Відео↓

Практика ДО 2к. 12.02.24