Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Педагогічна практика кафедри Навчальна педагогічна практика студентів другого курсу Спеціальності Дошкільна освіта на базі ЗДО "Сонечко" (12.02.24)

🥁🎨🎬🎭🧩 12 лютого 2024 року у студентів 2-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова під загальним керівництвом практикою кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти Козак Тетяни Валентинівни розпочалась 4-тижнева навчальна педагогічна практика на базі ЗДО "Сонечко".

🙏🪇 Наші любі студенти-практиканти бажаємо вам: креативності та толерантності!

Практика 2к ДО Сонечко 12.02.24