Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Зустріч із випускниками першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Дошкільна освіта»

⁉️🤝💬 У доброзичливій атмосфері запитань і відповідей 🔟 травня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року організована колективом кафедри дошкільної освіти на чолі завідувачки, проф. Ганни Цвєткової консультація для студентів-випусників 4️⃣ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної та заочної форми навчання спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету.

🗂📧💻🏫 Науково-педагогічний склад кафедри дошкільної освіти (проф. Ганна Цвєткова, доц. Софія Довбня, доц. Раїса Шулигіна, доц. куратор Наталія Левінець, доц. Вікторія Гальченко, ст.викл.куратор Катерина Поліщук, асистент Галина Шелепко, технічний секретар Катерина Толпиго) презентували для майбутніх потенційних вступників про:
📝 особливості реєстрації на ЄВІ у змішаному форматі (дистанційно та офлайн);
📆 умови та терміни вступної кампанії,
🎡 "родзинки" насиченого творчо-наукового зростання на магістратурі спеціальності "Дошкільна освіта",
⭐️ переваги здобуття другого (магістерського) рівня вищої дошкільної освіти.

👥😎🎓 Бажаємо студентам-випусникам освітнього ступеня бакалавра здійснити правильний вибір та приєднатися до когорти магістрів-професіоналів дошкільної освіти!

зустріч 4к ДО 10.05.23 1зустріч 4к ДО 10.05.23 1зустріч 4к ДО 10.05.23 1

зустріч 4к ДО 10.05.23 1